051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » نکات کاربردی گوگل » فهم نمودار دانش گوگل(Knowledge Graph )باتوضیحی ساده!
فهم نمودار دانش گوگل(Knowledge Graph )باتوضیحی ساده!
نکات کاربردی گوگل 27 ژوئن 2020

فهم نمودار دانش گوگل(Knowledge Graph )باتوضیحی ساده!

افسانه آشفته افسانه آشفته

فهم نمودار دانش گوگل(Knowledge Graph )باتوضیحی ساده!

یافتن نمودار دانش گوگل دشوار است ، اما نتایج آن چنین نیست.
به عنوان مثال ، آن بخش بزرگ از اطلاعات را که در سمت راست صفحه دسک تاپ شما ظاهر می شود.پس از وارد کردن یک عبارت جستجو کنید.
این بلوک – همچنین به عنوان کارت دانش یا پانل دانش (Knowledge Graph Card یا Panel) شناخته می شود – حاوی اطلاعات مربوط به متن ، مربوط به جستجوی شما است .که با استفاده از نمودار دانش گوگل ساخته شده است.

اگر در جستجوی یک شرکت خاص هستید ، بسته به اینکه چقدر عملکرد SEO خود را انجام داده اند ، دانش دانش تقریباً کامل نمایان خواهد کرد.
با جستجوی فیلمی که به تازگی منتشر شده است ، پوسترها ، نظرات و زمانهای نمایش سینمای محلی شما نشان داده خواهد شد.همانطور که می بینید نمودار ابزاری قدرتمند و جذاب است.
اما برای دریافت اطلاعات خود در نمودار دانش چه کاری می توانید انجام دهید؟

منظور از نمودار دانش گوگل است

تجارت اصلی گوگل پاسخ صحیح به همه سوالات خود را در اختیار مردم قرار می دهد.برای انجام این کار ، فقط نتیجه ای حاصل نمی شود که نزدیکترین اصطلاح جستجو باشد .بلکه با ایجاد ارتباطات گسترده تر بین داده ها نیز ارائه می شود.
بنابراین ، گوگل مقادیر انبوهی از داده ها را در مورد افراد ، مکان ها ، اشیاء و حقایق جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کند .وهمچنین روش هایی را برای ارائه یافته ها به روشی در دسترس تهیه می کند این نتایج اغلب غنی است ، مانند قطعه های برجسته ، کاروسل تصاویر یا همان صفحه معروف دانش که در معرفی این متن ذکر شده است.

نمودار دانش و صفحه آن

این جایی است که ممکن است گیج کننده باشد:بسیاری از افراد نمودار دانش و تابلویی را که در سمت راست صفحه شما مشاهده می کنید ، مخلوط می کنند.
دانش دانش موتور است که از پانلی که به طور رسمی کارت دانش یا پانل دانش نامیده می شود ، قدرت دارد.
در این کارت ، قابل مشاهده ترین نتیجه کارهایی که نمودار انجام می دهد را می یابید.وقتی اطلاعات کافی درباره یک موضوع وجود داشته باشد ، کارت با انواع حقایق ، تصاویر و جستجوهای مرتبط پر خواهد شد.

کارت آلبرت انیشتین را در تصویر زیر مشاهده کنید که چه مقدار اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهد این کارت گرافیک دانش تمام حقایق در مورد آلبرت انیشتین را به شما می دهد
بیشتر بخوانید: عناصر صفحه نتایج جستجوی Google »

آناتومی نمودار دانش

وقتی گوگل نمودار دانش را در سال 2012 منتشر کرد ، آنها یک فیلم مقدماتی عالی ساختند.این به راحتی در درک زبان توضیح می دهد که نمودار دقیقاً چگونه کار می کند .و همچنین چگونگی تأثیرگذاری بر نتایج شما هنگام جستجوی یک اصطلاح خاص تأثیر می گذارد. ویدیو را بررسی کنید.امروز همچنان به همان اندازه مرتبط است که در آن زمان بود:

نمونه هایی از نتایج جستجو

در سالهای اخیر ، محتوای ارائه شده توسط نمودار دانش بسیار تعاملی تر شده است. در ابتدا ، فقط محتوای استاتیک مانند تصاویر ، پروفایل های رسانه های اجتماعی و اطلاعات کلی در مورد جستجو را نشان می داد. امروز ، به طور مداوم در امکانات گسترش می یابد. اگر به دنبال یک فیلم هستید ، می توانید بطور مستقیم بلیط تهیه کنید تا آن را در سینمای محلی خود ببینید. یک فروشگاه محلی را جستجو کنید و دقیقاً می دانید شلوغ ترین زمانها چقدر است.
در تلفن همراه ، نتایج غنی حتی ثروتمندتر هستند! Google دوست دارد با نمودار ، آنچه را نشان می دهد و نحوه ارائه آن را آزمایش کند.

بیایید چند نمونه از لیست های نمودار دانش را مرور کنیم.

۱) شرکت ها

نمودار

2) افراد تاثیرگذار

نمودار

3) کسب و کارهای محلی

نمودار


برای به دست آوردن مطالب خود در نمودار دانش ، باید موضوعی در موضوع خود باشید. با انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، اطلاعاتی را جستجو کنید ، مطالب عالی را بنویسید .ومطمئن شوید که سایت شما کاملاً بهینه و سازگار با موبایل است.
برای مشخص کردن عناصر مهم سایت خود از داده های ساخت یافته استفاده کنید تا درک Google برای همه چیز راحت تر باشد. سایت خود را در کنسول جستجوی Google و My Business ثبت کنید. به خاطر داشته باشید ، داده های ساختاری به شکل Schema.org اهمیت فزاینده ای پیدا می کنند.

اگر فرد شناخته شده ای هستید یا صاحب یک شرکت خاص هستید ، می توانید پنل دانش خود را ادعا کنید.پس از تأیید ، می توانید محتوای پانل را تا حدی ویرایش کنید.

Yoast SEO و نمودار دانش

اگر شخص یا شغلی هستید و به کمک گرفتن از اطلاعات خود در نمودار دانش نیاز به کمک دارید .دیگر نترسید زیرا Yoast SEO می تواند کمک کند.
از هم اکنون ، SEO Yoast نمودار کاملی را برای سایت شما ارائه می دهد ، آماده استفاده از موتورهای جستجو است.

فقط با راه اندازی SEO Yoast – که به صورت اختیاری توسط SEO محلی پشتیبانی می شود – و پر کردن اطلاعات در سایت خود ، شما به طور خودکار داده هایی را که Google برای پر کردن نمودار دانش نیاز دارد فعال می کند.پس از آن ، می توانید از تاکتیک های منظم SEO و داده های ساخت یافته برای پر کردن قطعات گمشده استفاده کنید.
البته به خاطر داشته باشید که این Google است که تعیین می کند چه چیزی به نمودار دانش خود اضافه می کند.

نتیجه

نمودار دانش بخش مهمی از تجربه جستجو در Google است. این بسیاری از روش های جدید و خلاقانه داده ها را در موتور جستجو نشان می دهد.
دریافت اطلاعات شما در آنجا ضروری است ، به خصوص اگر مشاغل داشته باشید.
در این صورت ، باید اطمینان حاصل کنید که جزئیات کسب و کار شما صحیح است ، برای Google My Business ثبت نام کنید و هرچه ممکن است ممکن است اضافه کنید.
بسیاری دیگر از بخش های دانش دانش از داده های ساختاری مانند بررسی ها ، اطلاعات فیلم ، رویدادها تولید می شوند ، بنابراین حتماً داده های خود را به هر روشی که می توانید مشخص کنید.

خواندن را ادامه دهید: داده های ساختاری: راهنمای نهایی »

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
معایب وردپرس چیست ؟ قسمت 2

معایب وردپرس چیست ؟ قسمت 2

هر کسی که صاحب کسب و کاری است و قصد دارد تا برای کار خود یک وب سایت داشته باشد و همچنین طراحانی که می خواهد وب سایت طراحی کنند همگی به دنبال یک سیستم سایت ساز خوب می گردند . جالب است که بدانید در بین این سیستم های مدیریت محتوا یا همان cms […]

قیمت گذاری کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل چگونه است ؟

قیمت گذاری کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل چگونه است ؟

ما در این بخش قصد داریم به سوالات شما از قیبل “یک کلیک معمولی چقدر هزینه می کند؟” و اینکه هزینه کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل به چه معناست یا به عبارتی کلمات کلیدی چگونه قیمت گذاری میشوند ؟ همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، این یک سؤال آسان نیست که به آن پاسخ […]

30 افزونه اساسی WordPress که باید نصب کنید بخش 1

30 افزونه اساسی WordPress که باید نصب کنید بخش 1

یکی از ویژگی هایی که وردپرس دارد انعطاف پذیری آن می باشد ولی هنوز هم کامل نیست و عملکردهایی زیادی در این نرم افزار وجود ندارد پس با توجه به اینکه WordPress یک نرم افزار است که کامل نیست شنا میتوانید با اضافه کردن بخش هایی که کاری را که شما میخواهید را انجام دهند […]

تاثیر طراحی گرافیک در صفحات وب سایت قسمت2

تاثیر طراحی گرافیک در صفحات وب سایت قسمت2

بر خلاف تصور عده ای طراحی گرافیک جز هنر های مدرن محسوب می شود . به عنوان مثال : طراحی نماد، تصویرسازی، صفحه آرایی و خطاطی یا همان تایپو گرافی هم در آثار هزاران سال پیش دیده می‌ شود و هم در مدرن‌ ترین آثار امروزی . در این مقاله نیز قصد داریم به حضور […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

*

code

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.