051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » سئو و بهینه سازی سایت » معرفی ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی
معرفی ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی
سئو و بهینه سازی سایت 1 می 2019

معرفی ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی

پرستو بخشی پرستو بخشی

معرفی ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی

انتخاب کلمه ی کلیدی برای تولید محتوا و در کل در زمینه ی بهبود سئوی سایت و بهینه سازی ان بسیار مهم است . اما این که چه کلمه ی کلیدی برای تولید محتوا مناسب تر است کار دشواری است بدین منظور ابزار هایی طراحی شده اند که می توانند به شما در انجام این کار کمک کنند . برای استفاده از برخی از این ابزار ها باید هزینه پرداخت کنید و این موضوع برای عده ای سخت و ناخوشایند است . از این رو ما تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به شما ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی را معرفی کنیم .

صاحبین وب سایت ها در سایت خود به شرح و ارائه ی توضیحاتی راجب به محصولات و خدمات خود می پردازند . در صورتی که کاربرانی که به دنبال این گونه محصولات هستند در موتور های جست و جو به دنبال کلمات دیگری جهت رسیدن به این محصولات هستند .

امیدواریم از این مطلب لذت ببرید و همچنین این ابزار ها بتوانند به شما در ارتقای سئوی سایتتان کمک کنند .

بهترین ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی عبارتند از :

  • Übersuggest
  • Keyword Tool IO
  • SEOChat Suggestion Keyword Finder
  • Google AdWords Keyword Planner
  • Link Sleuth
  • Screaming Frog SEO Spider
  • WordStream’s Free Keyword Tool
  • rellian Keyword Discovery
Übersuggest

Übersuggest

کلمات کلیدی که توسط این ابزار به شما پیشنهاد می شود، کلمات و عباراتی هستند که گوگل به جست و جو کنندگان پیشنهاد می کند . با این تفاوت که در این جا علاوه بر پیشنهادات گوگل، 100 کلمه ی کلیدی دیگر که با کلمات کلیدی که شما وارد کرده اید مرتبط است در اختیارتان قرار می گیرد .

Keyword Tool IO

Keyword Tool IO

این ابزار خیلی شبیه ابزار Übersuggest است با این تفاوت که کلمات پیشنهادی YouTube و Bing و ترکیبی از آن ها را نیز به شما ارائه می کند .

SEO Chat

SEOChat Suggestion Keyword Finder

کلمات کلیدی که این ابزار به شما پیشنهاد می کند از طرف موتور جست و جوی گوگل تضمین شده هستند . همچنین باید بدانید که موارد پیشنهادی این ابزار ترکیبی از پیشنهادات دو موتور جست و جوی Google و Bing است .

 Keyword Planner

Google AdWords Keyword Planner

به کمک این ابزار می توانید پر رقابت ترین کلمات را به دست اورید . موارد پیشنهادی توسط ای ابزار همان طور که گفته شد بر اساس رقابت است . رقابتی بر اساس کشور و مناطق مختلف و همچنین بر اساس زمان و تاریخ .

کلمه کلیدی

Link Sleuth

از نظر فنی که به این ابزار نگاه کنید این ابزار به شما کلمه ی کلیدی پیشنهاد نمی کند . جالب است که بدانید Link Sleuth در واقع یک وب سایت Crawler است . کار این وب سایت به این شکل است که اطلاعات را از صفحات، توضیحات و برچسب وب سایت های مختلف جمع آوری می نماید . در واقع مواردی که این ابزار به شما پیشنهاد می کند، کلمات کلیدی هستند که در صفحات وب سایت های مختلف به کار رفته اند .

Screaming Frog SEO Spider

Screaming Frog SEO Spider

یک ابزار با امکانات بسیار زیاد است اما در نسخه ی رایگان ان محدودیتی هایی وجود دارد اما باز هم می تواند به شما کمک کند . شما در نسخه ی رایگان ان می توانید تا 500 آدرس را Crawl کنید .

Word Stream

WordStream’s Free Keyword Tool

این ابزار دارای یک پایگاه داده بوده که بیش از 10 میلیارد کلمه ی کلیدی را جمع آوردی کرده است . این ابزار کلمات کلیدی پیشنهادی به همراه چندین کلمه ی مرتبط را در اختیار جست و جو کنندگان قرار می دهد .

Keyword Discovery

rellian Keyword Discovery

این ابزار نیز مانند ابزار WordStream’s Free Keyword Tool دارای یک پایگاه داده است . در این پایگاه نیز بیش از چند میلیارد کلمه کلیدی به همراه تعداد دفعاتی که این کلمات جست و جو شده اند وجود دارد .

از زمانی که برای مطالعه ی این مطلب گذاشتید از شما متشکریم . در صورت رضایت از این مطلب خواهشمندیم که این مطلب را به دوستان خود به اشتراک بگذارید . اگر احساس کردید که مطلب کامل نیست و یا شما اطلاعات مفید تری دارید لطفا ان را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید .

به شما توصیه می کنیم تا به دیگر مطالب سایت ما که در زمینه های زیر می باشد نیز سر بزنید :

در نهایت امیداوریم که از مطالب ارائه شده در باره ی ” معرفی ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی ” راضی باشید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.