طراحی سایت مشهد # دهکده وب سئو و بهینه سازی سایت طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی سایت مشهد و خدمات طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی به صورت خلاقانه و با گرافیک عالی به همراه سئو و بهینه سازی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل

051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » انواع طراحی سایت » طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2
طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2
انواع طراحی سایت, طراحی سایت 6 مارس 2019

طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2

پرستو بخشی پرستو بخشی

طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2

طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2

در بخش قبلی راجب به طراحی سایت اموزشگاه رانندگی و مسائل مختلف ان از جمله مزایای ان صحبت کردیم . در این بخش می خواهیم به ویژگی های طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بپردازیم .

ویژگی های طراحی سایت اموزشگاه رانندگی

  1. طراحی سایت واکنش گرا
  2. ایجاد انعطاف پذیری در وب سایت
  3. مشخص بودن اهداف شما در وب سایت
  4. تمرکز بر روی ارائه ی اطلاعات
  5. استفاده از گرافیک و رنگ بندی مناسب سایت
  6. استفاده از فایل هایی همچون تصویر

3 مورد اول را در بخش اول این مطلب توضیح داده ایم در صورت تمایل مطالعه ی بخش اول مطلب ” طراحی سایت اموزشگاه رانندگی ” می توانید اینجا کلیک کنید .

تمرکز بر روی ارائه ی اطلاعات

محتوای یک وب سایت اهمیت فوق العاده ای در موفقیت و شناخته شدن ان دارد . محتوا و اطلاعاتی که شما در وب سایتتان قرار می دهید باید با موضوعی که در ان زمینه فعالیت می کنید هم متناسب باشد و هم این که صحت داشته باشد . این گونه، افرادی را که در این زمینه حتی به دنبال اطلاعاتی می گردد، وارد وب سایت شما می شوند .

در این صورت شما بازدید وب سایت خود را بالا می برید و کاربران بیشتری را جذب می کنید . سعی کنید در ارائه ی اطلاعات از دسته بندی حتما استفاده کنید . زیرا این گونه دسترسی افراد به اطلاعات وب سایتتان را راحت تر می کنید و رضایت ان ها را جلب می کنید . در واقع می خواهم این را به شما بگوییم که محتوای وب سایت ها به اندازه ی ظاهر ان اهمیت دارد پس به این موضوع بیشتر از قبل دقت کنید .

استفاده از گرافیک و رنگ بندی مناسب سایت

رنگ بندی و گرافیک وب سایت در ظاهر ان نقش بیسار مهمی را ایفا می کند . برای این موضوع هم اگر وقت و دقت کافی را بکار گیرید قطعا نتایج مطلوبی را بدست خواهید اورد . برای مثال رنگ بندی هدر وب سایت خیلی مهم است زیرا باید حتما با لوگوی شما هم خوانی داشته باشد . همچنین با موضوعی که در ان فعالیت می کنید باد هم خوانی داشته باشد . حتی می توانید در بروشور ها و پوستر های آموزشگاه این موضوع را پیاده کنید تا حس یک پارچگی ایجاد نماید .

به طور کلی در طراحی سایت اموزشگاه رانندگی باید به سمت رنگ های خنثی و تأییدی بروید . رنگ هایی مانند : سبز، قهوه ای، آبی و سفید .

زیرا این رنگ ها ناخودآگاه حس جدیت، تکامل، قدرت و اعتماد را انتقال می دهند . افراد نیاز دارند که به شما و خدماتتان اعتماد کنند و روانشناسی رنگ ها در این مورد می تواند به شما کمک کند تا این حس را در کاربر ایجاد نمایید .

استفاده از فایل هایی همچون تصویر

استفاده کردن از تصاویر و ویدئو ها در وب سایت حس خوبی را به کاربران انتقال می دهد . در واقع وب سایت گردی را برای ان ها جذاب می کند و ان ها از این که در وب سایت شما گشت و گذار کنند خسته نمی شوند و بر عکس لذت نیز می برند . در واقع شما می توانید با اضافه کردن تصاویر و ویدئو هایی از نحوه ارائه خدمات، کیفیت و خدمات خود کاربران مطلع کنید .

می توانید تصاویری از :

  • محیط اموزگاه
  • نحوه آموزش
  • امکانات موجود در آموزشگاه و کلاس ها
  • و …

حال اگر برای طراحی سایت اموزشگاه رانندگی خود قدمی بر نداشته اید، لطفا با شماره تلفن های موجود در وب سایتدهکده وب تماس بگیرید . ما در شرکت طراحی و توسعه ی سایت دهکده وب با تیم پشتیبانی و مشاوره ی خود اماده ی کمک به شما هستیم . امیداوریم که از مطالب ارائه شده در زمینه ی طراحی سایت اموزشگاه رانندگی راضی باشید .

از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت و گرافیک سایت و مقالات وردپرس و ایمیل مارکتینگ سر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید .

در صورتی که احساس کردید مطلب کامل نیست و یا این که شما موارد دیگری را هم در زمینه ی طراحی سایت اموزشگاه رانندگی می دانید ما را مطلع کنید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
گرافیک وب سایت چیست ؟

گرافیک وب سایت چیست ؟

حتما شما نیز این موضوع را می دانستید که بازدید کنندگان و کاربران زمانی که برای بار اول وارد وب سایت شما می شوند در همان چند ثانیه اول تصمیم می گیرند که در وب سایت شما گردش کنند یا به سراغ سایتی دیگر بروند . موضوعی که در این زمینه یعنی افزایش بازدید کنندگان […]

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی چیست؟

همه برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت کاری دنبال راه حل هایی هستند و با توجه به مشکلات امروزه پیشرفت کاری یک موضوع مهم و درگیری فکری جدید برای تمامی صاحبان مشاغل شده است یک بحث مهم در رونق کسب و کار شما مبحث دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی می باشد. شاید تا به حال […]

طراحی سایت خدمات سئو

طراحی سایت خدمات سئو

امروزه بسیاری از افراد برای یافتن کالا و خدمات مورد نیاز خود از طریق اینترنت اقدام به جستجو و دریافت اطلاعات می کنند . اگر شما یک شرکت خدمات سئو دارید، باید برای ارائه ی خدمات خود به طراحی سایت خدمات سئو روی بیاورید . این گونه می توانید خدمات و امکانات خود را به […]

بهترین cms های طراحی سایت بخش1

بهترین cms های طراحی سایت بخش1

cms ها یا همان سیستم های مدیریت محتوا این فضا را در اختیار شما قرار می دهند که بتوانید مطالب خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از همه مهم تر برای کسب و کار خود به طراحی سایت بپردازید . اما ایا شما بهترین cms های طراحی سایت را می شناسید ؟ چه […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.