051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » مشاوره طراحی سایت
مشاوره طراحی سایت
طراحی سایت 17 آگوست 2019

مشاوره طراحی سایت

پرستو بخشی پرستو بخشی

مشاوره طراحی سایت

قبل از این که به طراحی وب سایت شما مشتری عزیز بپردازیم تیم فنی شرکت توسعه و طراحی وب سایت دهکده وب برسی های مورد نیاز در زمینه ی کسب و کار شما را انجام می دهد . در طی این برسی ها و آنالیز ها ما به این موضوع پی می بریم که چه ویژگی هایی در وب سایت شما باید وجود داشته باشد تا شما بتوانید بهترین خودتان را به مشتریان و مخاطبینتان ارائه دهید . تمام این موارد را در طی جلسه مشاوره طراحی سایت خدمت شما عزیزان مطرح می کنیم .

هر فرد با هر نوع کسب و کاری در دنیای اینترنتی امروز نیاز به یک وب سایت و یا اپلیکیشن برای فروش محصولات و خدمات خود دارد . همچنین رقابت شدید این بازار را نباید دست کم گرفت . اما شما با سفارش وب سایتتان در دهکده وب می توانید مطمئن شوید که وب سایت شما تمام استاندارد های لازم برای شروع و ورود به این بازار گسترده را دارد .

این ویژگی های و استاندار ها موارد مختلفی را در بر می گیرد، برای مثال : کد نویسی صحیح، امنیت وب سایت، سرعت وب سایت و ظاهر آن و تجربه کاربری وب سایت و غیره .

مشاوره طراحی سایت دهکده وب

دهکده وب در این مسیر نوین گام به گام به شما خواهد بود و در تمامی مراحل شما را همراهی و پشتیبانی می کند . برای دریافت مشاوره طراحی سایت شما می توانید به صورت حضوری به ادرسی که در انتهای همین صفحه وجود دارد مراجعه کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را در مورد کسب و کار خودتان بگیرید .

مشاوران و متخصصان ما به شما کمک می کنند تا بتوانید ایده ها و خواسته هایتان را عملی و پیاده سازی کنید . در واقع ما به شما در گرفتن یک تصمیم بهتر کمک می کنیم و ویترین کسب و کار شما را به صورتی که لایق آن هستید برایتان می سازیم .

موارد و مراحلی که در طی جلسه مشاوره طراحی سایت خدمت شما ارائه می دهیم عبارت اند از :

طی جلسه مشاوره طراحی سایت هدف شما از حضور در فضای وب، مخاطبین، رقبا و شرکت های همکار و امکانات مورد نیاز شما شناسایی می شوند . پس از جلسه گزارش کامل از آن چه مورد نیاز شما است تهیه شده و به شما تحویل داده می شود .

طراحی سایت

ویژگی های دهکده وب

طراحی حرفه ای بر اساس نیاز مشتری

در طراحی سایت دهکده وب اول نیاز و خواسته ی شما را تحلیل و برسی می کنیم سپس با ارائه ی مشاوره توسط مشاوران حرفه ای ما، سایت شما را طراحی و ایجاد می کنیم .

طراحی سایت با رعایت اصول سئو

طراحی سایت در دهکده وب با رعایت کامل اصول کد نویسی انجام می شود . در نهایت یک سایت بدون نقص و سئو شده به شما تحویل می دهیم .

استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا

طراحی سایت توسط دهکده وب با استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها و تکنیک های روز دنیا انجام می شود . ثمره ی ان هم یک طراحی منحصر به فرد و بدون باگ است .

وجود افراد متخصص و خلاق

نیرو های متخصص در شرکت ما مهم ترین سرمایه ی ما است . تیم ما از جوانان متخصص و حرفه ای تشکیل می شود که به بهترین شکل کار خود را انجام می دهند .

کانفینگ امنیتی و افزایش سرعت سایت

سرعت و امنیت دو فاکتور بسیار مهم در طراحی وب سایت است که ما در پایان هر پروژه این دو را اعمال می کنیم .

پشتیبانی و مشاوره تخصصی

تیم پشتیبانی ما همیشه اماده پاسخگویی به سوالات شما هستند . در صورت وجود هر مشکل کافی است با ما تماس حاصل فرمایید .

به شما توصیه می کنیم تا به دیگر مطالب سایت ما که در زمینه های زیر می باشد نیز سر بزنید :

در نهایت امیداوریم که از مطالب ارائه شده در باره ” مشاوره طراحی سایت ” راضی باشید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

*

code

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.