051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » چرا به پشتیبانی سایت نیاز داریم ؟
چرا به پشتیبانی سایت نیاز داریم ؟
طراحی سایت 14 مارس 2019

چرا به پشتیبانی سایت نیاز داریم ؟

پرستو بخشی پرستو بخشی

چرا به پشتیبانی سایت نیاز داریم ؟

در بخش قبلی به موضوعپشتیبانی سایت چیست ؟ پرداختیم در صورت تمایل برای مطالعه ی این مطلب می توانید اینجا کلیک کنید . در این مطلب نیز به اهمیت و دلایلی می پردازیم که نشان میدهد ما به پشتیبانی سایت نیاز داریم .

با گسترش اینترنت و توسعه ی کسب و کار ها و راه یافتن ان ها در فضای مجازی و بدون محدودیت اینترنت هر روزه شاهد طراحی سایت های متفاوتی هستیم . برای پیشرفت در کسب و کار در عصر امروز تنها داشتن یک وب سایت به تنهایی جواب گو نیست . شما باید در کنار وب سایت خود مواردی را راهم رعایت کنید تا بهترین نتیجه را از کارتان بگیرید .

یکی از این موارد ضروری ” پشتیبانی سایت “ است . نگهداری و مدیریت وب سایت به دانش فنی بالایی نیاز دارد . برخی مدیران که خود پشتیبانی سایت را به عهده گرفته اند در ادامه راه به مشکل بر می خورند . لازم به ذکر است که در صورت عدم برطرف کردن این مشکلات به وجود امده، حفره های امنیتی در وب سایت ایجاده شده است و یا در برخی اوقات دیده شده که کل سایت از کار افتاده است .

تنها این موضوع نیست، شما علاوه بر داشتن دانش فنی بالا برای نگهداری سایت نیاز به داشتن وقت برای به روز رسانی های متعدد هم برای سایت دارید . بدین منظور به شما توصیه می کنیم تا پشتیبانی وب سایت ود را به یک تیم حرفه ای بسپارید .

پشتیبانی سایت

برای مدیریت و پشتیبانی سایت به چه چیز هایی نیاز است ؟

اگر شما مدیر وب سایت هستید و قصد مدیریت و پشتیبانی وب سایت ها را دارید باید به شما بگوییم که وب سایت برای بقا و زنده بودن احتیاج به بروز رسانی محتوایی و فنی دارد که بدون دانش فنی اولیه امکان پذیر نیست . مدیریت وب سایت به معنای واقعی در یک کلام یعنی برنامه ریزی برای به روز رسانی فنی و محتوایی سایت و به فردی که توانایی به روز رسانی فنی و محتوایی سایت به طور مستقیم و یا به طور غیر مستقیم را داشته باشد مدیر وب سایت شناخته می شود .

وظایف مدیر وب سایت

 1. مدیریت محتوایی سایت
 2. مدیریت فنی سایت

مدیریت محتوایی سایت

مدیریت محتوایی سایت به انجام و رسیدگی کلیه امور مربوط به مسائل داخل سایت گفته می شد . مواردی که شامل می شود عبارت اند از :

 • درج مطالب
 • ویرایش مطالب
 • پاسخ به نظرات
 • گفتگو با کاربران
 • مدیریت تبلیغات
 • و …
پشتیبانی سایت

مدیریت فنی سایت

بمدیریت فنی سایت به انجام و رسیدگی کلیه امور مربوط به مسائل خارجی سایت گفته می شود . مواردی که شامل می شود عبارت اند از :

 • انتخاب اسکریپت
 • به روز رسانی فنی
 • به روز رسانی امنیتی وب سایت
 • رفع مشکلات سایت
 • طراحی قالب
 • و …

حال اگر برای طراحی سایت برای کسب و کار خود قدمی بر نداشته اید، لطفا با شماره تلفن های موجود در وب سایتدهکده وب تماس بگیرید . ما در شرکت طراحی و توسعه ی سایت دهکده وب با تیم پشتیبانی و مشاوره ی خود اماده ی کمک به شما هستیم . امیداوریم که از مطالب ارائه شده در زمینه ی پشتیبانی سایت راضی باشید .

از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت و گرافیک سایت و مقالات وردپرس و ایمیل مارکتینگ سر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید .

در صورتی که احساس کردید مطلب کامل نیست و یا این که شما موارد دیگری را هم در زمینه ی پشتیبانی سایت می دانید ما را مطلع کنید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

*

code

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.