051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » بهبود کسب و کار » اهمیت طراحی سایت در کسب و کار
اهمیت طراحی سایت در کسب و کار
بهبود کسب و کار, طراحی سایت 2 آگوست 2018

اهمیت طراحی سایت در کسب و کار

mary mary

اهمیت طراحی سایت در کسب و کار

با پیشرفت و گسترش تکنولوژی، روز به روز با افزایش تعداد کاربران اینترنتی مواجه می شویم و اهمیت طراحی سایت بیش از پیش برای ما روشن میشود. هر روز شاهد این هستیم که درصد وب گردی افراد در سنین مختلف در سال های اخیر بیشتر و بیشتر شده است از این رو شکل فعالیت های روزمره افراد نیز تغییر کرده است و تمامی افراد به دنبال راهی جدید و مطابق با علم روز راه های کسب و کار خود را تغییر می د هند از این رو طراحی سایت یک راه در آمدی عالی و نوین برای شغل های امروز است و افراد بسیاری نیمی از در آمد روزانه ی خود را مدیون کسب و کار اینترنتی خود هستند، قبل از شروع بهتر است بدانید که در هر روز میلیون ها تومن در فضای آنلاین خرید و فروش انجام می شود پس بهتر است معطل نکنید و راه جدید در کسب و کار خود را رونق دهید.

اهمیت طراحی سایت در کسب و کار

اهمیت طراحی سایت در کسب و کار

1- عدم محدودیت مکانی و زمانی

شما با داشتن یک وب سایت مشتریان در محدوده ی کوچک کسب و کار خود را می توانید بدون هیچ محدودیتی از هر منطقه ای و یا از هر کشوری داشته باشید و دیگر نگران کمبود مشتری نباشید، همچنین با داشتن یک سایت دیگر نگران زمان نیستید زیرا در هر زمانی و در صورت بودن شما و نبودنتان می توانید فروش خود را داشته باشید و به مشتریان خود خدمات رسانی کنید.

2- سرعت بخشیدن به اطلاع رسانی و کارها

در هر کسب و کار خدمت رسانی و خدماتی که ارائه می شود تست خوش تغییراتی می شود شما به راحتی با یک هزینه ی کم به صورت مادام العمر دارای سایتی هستید که می توانید در هر زمانی و در شرایط مختلف اطلاع رسانی و خدمات خود را انجام دهید و مطمئن باشید که این کار نوعی احترام به مشتری شما می باشد.

3- تبلیغات

با کمک یک وب سایت می توانید کسب و کار خود را به راحتی به مشتریان خود معرفی کنید و این کار در صورتی است که محدودیتی ندارد و به راحتی تمام مناطق، شهر ها و کشور ها از خدمت رسانی شماآگاه می شوند که با افزایش مخاطب سود دهی و پیشرفت بیشتری نیز دارید.

4-سرمایه گذاری مفید

داشتن یک سایت کمک می کند که بتوانید بدون وجود فیزیکی خود خدمت رسانی کنید، فکر کنید که یک روز کاری را نتوانسته اید به محل کار رفته و مشغول به کار شوید و ممکن است مشتریان خود را از دست بدهید و یا آن روز فروش شما صفر می باشد اما با کمک یک وبسایت به راحتی از راه دور فروش خود را انجام می دهید.

5- دسترسی آسان به مشتریان

شما بدون نیاز به حضور فیزیکی خود می توانید اجناس و کالا ی خود را به فروش برسانید و درآمد خود را داشته باشید با این تفاوت که مشتری شما در هر منطقه ای می تواند به راحتی خرید خود را به اتمام برساند. حتی امکان دارد روز هایی باشد که مشتری شما قادر به حضور فیزیکی نداشته باشد اما شما به راحتی خدمت رسانی خود را انجام داده اید که این سبب جذب مشتری و به راه انداختن کار مخاطبینتان می شود.

6- درآمد بالا بدون نیاز به مکان

شما بدون هیچ مکانی می توانید یک فروشگاه بزرگ داشته باشید بدون اینکه هزینه ی بسیاری را سرمایه گذاری کرده باشید و یا اینکه خود را به مکان ثابتی محدود  کرده باشید، به راحتی با داشتن یک وب سایت می توانید در هر مکانی درآمد خود را داشته باشید.

7- خروج از بازار محلی و ورود به بازار گسترده جهانی
با توجه به فراهم شدن بستر خرید اینترنتی و افزایش تمایل مشتریان به این سبک از سفارش، حضور پر رنگ فروشندگان کالا در محیط مجازی به امری قابل توجه تبدیل شده است. فروشندگان باهوش میدانند که دیگر اتکا به فروشگاه محلی نمیتواند آنها را به درآمد مناسب برساند و برای داشتن درآمد خوب باید از بستر گسترده اینترنت و فروش اینترنتی کمک گرفت. داشتن یک فروشگاه اینترنتی خوب میتواند درآمد و فروش شما را چند برابر کند. با طراحی سایت فروشگاهی و داشتن یک فروشگاه اینترنتی دیگر نیازی نیست تا مشتریان به صورت حضوری به فروشگاه شما مراجعه کنند. مشتریان مشخصات و تصاویر هر محصول را در سایت شما مشاهده میکنند و محصولات را با هم مقایسه میکنند و سپس با خیال راحت و آگاهانه اقدام به خرید مینمایند و شما محصول را برای آنها ارسال میکنید. برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی هدفمند کافیست به ما اعتماد کنید. ما یک سایت فروشگاهی حرفه ای برای شما طراحی میکنیم و به شما در رسیدن به درآمد بالا کمک میکنیم. طراحی سایت فروشگاهی خود را به ما بسپارید.

8- معرفی کامل خدمات و محصولات در یک محیط زیبا و کاربردی و همیشه در دسترس
امروزه رایج ترین و بهترین راه برای کسب اطلاعات در مورد یک موضوع، جستجو در اینترنت است. کاربران با جستجو در اینترنت و بررسی سایت های مورد نظر، با محصولات و خدمات آنها آشنا میشوند. درنتیجه هر شخص یا شرکت یا نهادی نیاز به یک وبسایت برای معرفی محصولات و خدمات خود دارد. وبسایت های زیادی در سطح اینترنت وجود دارد اما یک طراحی سایت حرفه ای و هوشمندانه میتواند شما را از دیگران متمایز کند و کسب و کار شما را پیشرفت دهد. شما با هزینه ای که برای طراحی سایت خود صرف میکنید میتوانید به سود چند برابری دست یابید. کافیست که وبسایت شما هدفمند و اصولی طراحی شود. طراحی سایت در دهکده وب بسیار دقیق و متفکرانه انجام میشود. ما ابتدا نیازهای مشتری را بررسی و تحلیل میکنیم و متناسب با آن یک وبسایت زیبا و کاربردی خلق میکنیم. ما با طراحی سایت منحصر به فرد و ارائه راهکارهای نوین تبلیغاتی دریچه ای جدید برای پیشرفت کسب و کارتان را برای شما باز خواهیم کرد.
اهمیت طراحی سایت در کسب و کار

چرا باید سایتی هدفمند داشته باشیم؟

وبسایت شما بزرگترین ویترین کسب و کار شماست. رشد چشمگیر اینترنت در زندگی و دنیای پیرامون ما باعث شده است تا کسب و کارهای مختلف از آن به عنوان یکی از موثرترین بسترهای تبلیغات و معرفی خدمات خود به مشتریان استفاده نمایند. مدیران هوشمند میدانند که استفاده از یک وبسایت مناسب چقدر میتواند در پیشرفت و موفقیت کسب و کارشان موثر باشد. یک طراحی سایت زیبا و هوشمندانه میتواند خدمات و محصولات شما را به میلیون ها نفر در سطح کشوری و جهانی معرفی کند و مشتریان شما را چندین برابر نماید. تیم دهکده وب به عنوان یک تیم طراحی سایت مشهد آماده ارائه تمام خدمات مربوط به طراحی سایت به همشهریان و هممیهنان محترم در سراسر کشور میباشد. ما با طراحی سایت منحصر به فرد و ارائه راهکارهای نوین تبلیغاتی دریچه ای جدید برای پیشرفت کسب و کارتان را برای شما باز خواهیم کرد.

شاید با خودتان بگویید با یک هزینه ی کم و یک سایت ساده کارها راه میفته ولی توجه داشته باشید سایت شما نمونه ای دیگر از کار شماست و همانطور که سایت شما را میبینند کار شما را با آن مقایسه می کنند با این تفاوت که آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارید ولی بهتر است بدانید که ظاهر سایت مهم ترین بخش جذب مشتری برای شما می باشد بنابراین لازم است که به معیار هایی ظاهر و رنگ و فونت همچنین جذابیت سایت خود اهمیت دهید البته تنها ظاهر آن از اهمیت برخوردار نیست و نوع فعالیت و کارایی همچنین پشتیبانی سایت شما بسیار مهم می باشد و تمام این ها کنار یکدیگر معنای کامل از یک کسب وکار درست را نشان می دهد.

همانطور که گفته شد با داشتن یک سایت می توانید امکانات بیشتر با هزینه ی کمتری را به مشتریان خود عرضه کنید و همچنین بدون دردسر تمامی اجناس و کالا های خود را به مشتری نشان داده و به فروش برسانید و یا اینکه از خدمات آن ها را مطلع کنید. داشتن یک وب سایت هزینه ی بسیاری ندارد اما نتیجه ی بسیار عالی در کسب و کار اینترنتی شما ایجاد می کند بنابراین اگر مایل هستید پیشرفت کنید و بر اساس شرایط روز دنیا خود را تغییر دهید بهترین راه داشتن یک وب سایت می باشد پس معطل نکنید و به اهمیت طراحی سایت در کسب و کار خود توجه کنید.

به اشتراک بگذارید!
mary

mary

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
راز موفقیت دیجی کالا چیست ؟

راز موفقیت دیجی کالا چیست ؟

ابتدا بهتر است داستان شکل‌گیری دیجی کالا را بیان کنیم ؛ که به سال 1383 بر می‌گردد و دو برادر به نام‌های سعید و حمید محمدی موسس آن هستند. این دو برادر بخاط علاقه زیادی که به عکاسی داشتن برای تهیه یک دوربین عکاسی دست به کار شدند اما آنها بخاطر اینکه اطلاعات چندانی از […]

طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری

مراکز تجاری با هدف جذب سرمایه افراد و در اختیار گذاشتن تمامی نیازهای مشتریان بنا شدند. اکثر افراد از گشت و گذار در مراکز تجاری و خرید لذت میبرند و این کار هم نیازمند وقت و انرژی است، پس جذاب تر از این است که این کار را بصورت انلاین انجام دهند. وفتی هم که […]

آموزش بخش ابزار ها در وردپرس

آموزش بخش ابزار ها در وردپرس

این مطلب، پانزهمین مطلب از سری مطالب آموزش صفر تا صد وردپرس است . در این سری آموزش ها ما به توضیح تمامی بخش های موجود در یک سیستم مدیریت محتوای وردپرس پرداختیم . در این مطلب می پردازیم به بخش ابزار ها در وردپرس و توضیح عملکرد آن ها برای شما . تمام بخش […]

افزایش جذب مخاطب با تبلیغ در گوگل ادز !

افزایش جذب مخاطب با تبلیغ در گوگل ادز !

توضیحی کوتاه در رابطه با گوگل ادز برای اینکه یک تبلیغ موفق را در گوگل منتشر کنیم ابتدا باید شناخت درستی از گوگل ادز داشته باشیم .ما در سایت دهکده وب همراه شما هستیم تا شناخت درست و جامعی در رابطه با گوگل ادز بدست آورید. ابتدا بهتر است بدانیم که تبلیغات گوگل نوعی از […]

یک دیدگاه

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

*

code

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.